1. خانه
  2. ویزیت متخصص در منزل تهران
ویزیت متخصص در منزل تهران

ویزیت متخصص در منزل تهران

ویزیت متخصص در منزل

موسسه ستارگان هدایت سلامت نبضی نو برای ویزیت پزشک متخصص برنامه ریزی جامع ایی انجام داده است. پزشک متخصص داخلی، متخصص ارتوپدی، متخصص قلب و عروق، متخصص اطفال، متخصص اعصاب، متخصص اورولوژی، متخصص روانپزشکی، متخصص طب اورژانس، متخصص جراحی، متخصص زنان و امکان مشاوره فوق تخصص‌های پزشکی را هم برای بیمار فراهم آورده است. شما می‌توانید از طریق سایت نبضی نو هماهنگی برای ویزیت متخصصین فوق را بنمایید. و یا از طریق تماس با سوپروایزران اقدام کنید.

متخصصین داخلی نبضی نو ، پزشکان با دانش و فرهیخته ایی هستند که برای روند تشخیص پیچیده پزشکی، بیماری های مزمن، درمان مبتلایان به بیماریهای زمینه ایی که همراه با بیماری حال حاضر سبب پیچیدگی روند درمان شده که به خوبی آموزش دیده اند و با توجه به نیاز به مشاوره با فوق تخصصین در رشته های خاص با استفاده از روشهای پاراکلینیکی و کلینیکی و آزمایشگاهی به بیماری پی مبرند و فرایند درمانی بیمار را برنامه ریزی می کنند.

ویزیت متخصص در منزل تهران
ویزیت متخصص در منزل تهران

پزشکان متخصص داخلی، پایه اولیه تخصص برای دوره های فوق تخصصی رشته های غدد، گوارش، ریه، خون و انکولوژی و روماتولوژی محسوب می شود به عبارتی تمام کسانی که در یک رشته خاص فوق تخصص گرفته اند زمانی از این شاخه جدا شده اند. در واقع بر روی جامعیت بیماریها احاطه کاملی دارند. همین امر موجب شده است که متخصصان داخلی ارتباط خوبی با بیمار برقرار کرده و ارزیابی درستی از مشکلات بیمار انجام می دهند. و با حوصله فراوان آلام بیمار را شنیده و با توجه به برنامه درمانی مناسب فرایند درمان را به شکل درستی پیش میبرند.

متخصصان داخلی در این مجموعه از حاذق ترین پزشکانی هستند که دارای روابط گسترده با مشاورین فوق تخصصی داشته و با انگیزه بالایی برای تشخیص و درمان بیماران می پردازند. متخصص داخلی در تشخیص، درمان و پیشگیری از همه‌ی بیماری‌های داخلی بزرگسالان تجربه و تخصص دارند و مداوما پیگیری سیر بیماری تا درمان را در نظر دارند.

از جمله مداخلاتی که متخصص داخلی مورد بررسی قرار می دهد: درد قفسه سینه، تنفس سطحی و تنفس کوتاه و تنگی نفس یا تنفس صدادار، درد در قسمت بالایی بازوی چپ، همچنین اگر این دردها همراه با تعریق، تهوع، تنفس سخت و کوتاه باشند، خستگی و کم انرژی بودن، علائم آنفولانزا مانند تب، سردرد، سرفه خشک، گلودرد، آبریزش یا گرفتگی بینی، درد عضلانی، خستگی و مشکلات شکمی، تعریق شبانه، بی خوابی، نوسان خلق، عفونت های مجاری ادرار، سردردهای مزمن، که معمولا دلیل وجود میگرن و یا کم آبی هستند، اختلالات گوارشی و دیابت، کم خونی و یا خونریزی های مزمن گوارشی، درد های مفاصل و بیمایهای التهابی و عفونی و سرفه، تب، احساس سرما، اختلالات کلیوی را ارزیابی می کنند.

در دوره کرونا پزشکان متخصص داخلی بیشترین کمک را در این عرصه علاوه بر متخصصین عفونی برای برطرف شدن روند مشکلات تنفسی بیماران انجام دادند. به همین دلیل بسیاری از افراد مبتلا ترجیح می دادند توسط متخصصین داخلی و عفونی در منزل ویزیت و روند درمان آنها پیگیری شود.

 

 پزشکان متخصص داخلی چه خدماتی را در منزل ارائه می کنند؟  

ویزیت متخصص در منزل تهران
ویزیت متخصص در منزل تهران

 

از آنجاییکه همزمانی با شروع کرونا، روند خدمات درمانی آنلاین در حال گسترش بود، با شروع پاندمی کرونا و احتمال سرایت بیماری عفونی بستر خوبی برای درمان بیماران در منزل و خدمات ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل گسترش یافت. داشتن تجربه کافی تیم درمانی، تبلیغات دهان به دهان و معرفی بیماران قبلی به دوستان، درصد اعتماد بیماران را نسبت به نبضی نو افزایش داد. توجه به گستردگی ارتباط پزشک با سایر اعضای تیم درمانی از قبیل: خدمات پرستاری، رادیولوژی و آزمایشگاه، تجهیزات تشخیصی و سایر متخصصان و تجهیزات پزشکی مجموعه ای کامل برا خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل را فراهم کرد. موسسه نبضی نو با در نظر گرفتن موارد گفته شده بهترین پزشکان را همراه با بهترین تجهیزات و روابط بین سازمانی گرد هم آورد که ویزیت پزشک متخصص در منزل به صورت شبانه روزی در سراسر تهران و متناسب با نیاز بیمار مبنی بر متخصص آقا یا خانم در سریع ترین زمان در اختیارشان قرار می گیرد.

وظایف پزشکان جهت ویزیت در منزل

پزشک در معاینات بالینی باید علاوه بر ارزیابی بیمار مواردی همچون کنترل سطح هوشیاری ، علائم حیاتی شامل فشار خون ، نبض، درجه حرارت، وضعیت تنفسی بیمار و رنگ پوست را بررسی می نماید .
علاوه بر این در صورتی که بیمار به خدمات دیگری همچون رادیولوژی، سونوگرافی و اکو  یا  CTSCAN, MRI و یا تست ها تشخیصی و روشهای تشخیصی دیگر نیاز داشته باشد، همه اقدامات تشخیصی بجز( CTSCAN, MRI ) در منزل را برای بیمار برنامه ریزی می کند. تا در کوتاهترین زمان پیگیری و انجام خواهد شد، از طرفی برای این دو روش تشخیصی با مراکز طرف قرارداد هماهنگی و با امبولانس های مرکز جهت انجام اعزام می شوند.

وجه تمایز مرکز ارائه خدمات و مراقبتهای بالینی در منزل ستارگان هدایت سلامت نبضی نو

ویزیت متخصص در منزل تهران
ویزیت متخصص در منزل تهران

راه اندازی پرونده الکترونیکی برای بیمار و ایجاد یک ساختار بیمارستانی در آن و ارائه خدمات درمانی بالینی در منزل بر مبنای استاندارد های اعتبار بخشی و گزارش نویسی و پیگیری روند درمان توسط تیم پزشکی است. اعزام پزشک عمومی، متخصص، فوق تخصص و ویزیت و مشاوره های آنلاین از خدمات ما می باشد؛ که با توجه به ویزیت حضوری یا خدمات آنلاین پزشک معالج و یا مشاور در جریان روند درمان بیمار قرار می گیرد. به عبارت دیگر ما با تجهیزات کامل همانند یک بیمارستان در منازل بیمار آماده خدمت رسانی هستیم.

با وجود دپارتمانهای مختلف و سوپروایزران هر تیم درمانی، خدماتی همچون ارسال تجهیزات کامل پزشکی، خدمات کلینیکی، پاراکلینیکی و آزمایشگاهی، و تصویربرداری پزشکی و سونوگرافی، توانبخشی( فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی …)، خدمات مشاوره دارویی، ارجاع بیمار؛ مراقبتهای بارداری این ضریب اطمینان را به پزشک می دهد که در خدمات ارزیابی و ویزیت سرپایی و بیماران بستری در منزل برای خدمات بلند مدت پیگیر روند درمان بیمار تا بهبودی کامل باشد و برای خانواده بستر امنی را برای پیشرفت فرایند درمان در منزل در حضور خدمات بالینی پرستاری ایجاد می کند.

 

روند ارتباط با نبضی نو چگونه است ؟

ویزیت متخصص در منزل تهران
ویزیت متخصص در منزل تهران

 همراهان بیمار یا خود بیمار طی تماس تلفنی یا از طریق سایت ارتباط برقرار می کنند و در ابتدا شرح حال  اولیه مشکل بیمار( تریاژ) را مطرح می کنند و درخواست خود را جهت پیگیری تیم درمانی مطرح می کنند. در طی تماس تلفنی / سایت درخواست اعزام پزشک عمومی/ متخصص/ فوق تخصص جهت ویزیت در منزل را می کنند. اطلاعات زیر برای تسریع در امر خدمات رسانی لازم است. و اطلاعات کاملی به کارشناس ما بدهید .

نام و نام خانوادگی و سن

طرح مشکل اصلی

علائم بیماری : (ضعف،تب،لرز،بی اشتهایی،سردرد،عفونت،درد، خونریزی، کاهش وزن)

اگر درد دارد در کدام قسمت بدن احساس درد میکند و زمان ایجاد درد

سابقه بیماری زمینه ایی، حساست غذایی و دارویی ، سابقه عمل جراحی

سابقه مصرف دخانیات / مواد مخدر

داروهایی که در حال حاضر استفاده میکند.

 

هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل

تعرفه خدمات ویزیت پزشک در منزل؛ مطابق دستورالعمل معاونت درمان در سال 1401 مشخص شده است. البته با توجه به زمان ویزیت و دوری مسافت برای رسیدن به منزل بیمار، روزهای هفته و تعطیلات درصد تغییرات در قیمت برای ویزیت متخصص داخلی متفاوت است. دستمزد دریافتی و هزینه ویزیت پزشک هنگام حضور در منزل ثابت، مشخص و شفاف می باشد اما در صورت نیاز به سایر خدمات و استفاده از روشهای تشخیصی و وسایل کمک تشخیصی، امکان تغییر و افزایش وجود دارد.

برای مثال محاسبه تعرفه ویزیت متخصصانی که تشخیص بیماری توسط آن ها به تجهیزات مدرن پزشکی نیاز دارد قیمت خدمات به صورت مجموع به متقاضی اعلام می شود. هدف موسسه جلب رضایت طرفین ( متخصصان_ بیماران) می باشد. همه مراجعین و بیماران در تماس با موسسه میتوانند اطلاعات کاملتری از شرایط هزینه ویزیت پزشک در منزل را کسب کنند.

تعرفه قیمت های خدمات بالینی پزشکی در منزل نبضی نو بسیار مقرون بصرفه می باشد و نیازی نیست درگیر هزینه های اضافی بیمارستان ها و مطب های پزشکی شوید.

ویزیت شبانه روزی در منزل

برای انجام ویزیت پزشک در طی شبانه روزی در منزل، پزشک باید علاوه بر دانش و تجربه و تهیه تجهیزات اولیه که همراه دارد، به طیف وسیعی از مهارت ها هم مجهز باشد. علاوه بر اطلاعات فوق داشتن دانش روانشناسی برای ارتباط موثر با بیمار و خانواده او برای ویزیت در منزل مهم است‌. در زمان ملاقات با پزشک در منزل علاوه بر سنجش وضعیت جسمی، شرایط روحی و روانی بیمار، شرایط محیطی هم ارزیابی و در صورت نیاز به تغییر، موارد در حین  ویزیت در منزل به شما عنوان  می شود.

مطابق پروانه مرکز ارائه مراقبت بالینی نبضی نو ویزیت پزشک در منزل  شبانه روزی می‌باشد. انجام یک ویزیت در منزل موفق، همراه با تشخیص صحیح و پی بردن به مشکلات بیمار همراه است.

روند ارزیابی و ویزیت بیمار و بستری در سرویس متخصص چگونه است؟

پس از ارتباط با مرکز و تریاژ بیمار، سوپروایزران مسئول در انتخاب پزشک مربوطه با توجه به درخواست بیمار هماهنگی لازم را انجام و پزشک بر بالین بیمار حاضر و ویزیت انجام می شود. دستورات آزمایشگاهی، دارویی برای بیمار تنظیم می گردد. مطابق برنامه ریزی موسسه در صورت لزوم به بستری و ادامه روند درمان با متخصصین مرتبط با نوع تشخیص بیماری ( داخلی- جراحی و عفونی یا اطفال) ارتباط تلفنی و تصویری-تله مدیسین ایجاد شده و اطلاعات ارزیابی بیمار را به ایشان می رساند و بر اساس نظر متخصص مربوطه بیمار در سرویس ایشان یستری و بر حسب نیاز درخواست آزمایشات و اقدامات تصویربرداری رادیولوژی و سونوگرافی انجام و دستورات اولیه درمانی را از متخصص می گیرند تا در کوتاهترین زمان پزشک متخصص بعد از اماده شدن آزمایشات و رادیولوژی بیمار را ویزیت و ادامه روند درمان تحت نظر ایشان و با حضور تیم پرستاری ادامه یابد. در موارد سرپایی پزشک عمومی بیمار را ویزیت و بعد از ارزیابی دستورات دارویی را برایشان تنظیم و در صورت لزوم شما را به پزشک متخصص مورد نظر معرفی نموده و شما می بایست سیکل درمان را از ابتدا طی کنید .

شاید هم پیش آمده باشد که در محیط کار یا محل زندگی حوادثی برایتان اتفاق افتاده باشد، حال آنکه فقط با یک تماس با کارشناسان موسسه خدمات پرستاری نبضی نو ، شما به پزشک مجرب مربوطه با تخصص کاملاً مرتبط با بیماری خود معرفی می شوید و فرایند گرفتن نوبت و معرفی برایتان انجام شده و در روز و ساعت مقرر پزشک در منزل شما حضور یافته و شما را معاینه خواهد کرد.

اعزام پزشک به منزل توسط موسسه ستارگان هدایت سلامت “نبضی نو”

خدمات ویزیت پزشک در منزل، موسسه خدمات پزشکی و پرستاری نبضی نو با اهتمام و کوشش مدیران و با داشتن تجربه ای گرانبها در ارائه خدمات تشخیصی و با دیدگاه بستری بلند مدت در منزل، با استفاده از روش های نوین فناوری اطلاعات و سیستم های مجازی تشخیصی و درمانی خدمات رسانی گسترده تر را جهت رفاه بیماران فراهم می سازد.
پزشکان عمومی ، متخصص و فوق تخصص مرکز ارائه خدمات مراقبتهای بالینی در منزل نبضی نو پس از اعلام توسط مرکز،   از شرح حال اولیه(تریاژ) بیمار کسب اطلاع نموده و در کوتاه ترین زمان خود را برای ویزیت به محل اقامت بیمار می رساند و ویزیت پزشک در منزل انجام میشود.
پزشکان موسسه خدمات پرستاری نبضی نو شرح حال کامل از خانواده بیمار می گیرند تا اگر نیاز به تجهیزات پزشکی برای بیمار ارسال گردد. بلافاصله پس از ویزیت پزشک در منزل، شرح حال و دستورات پزشکی و اطلاعات برای سوپروایزر مسئول بیمار و یا در پرونده بالینی بیمار آپلود می گردد. تا تیم پزشکی در جریان کامل شرایط بیمار قرار میگیرند .
اگر پزشک مرکز داروی خوراکی تجویز کرده باشد توسط خود پزشک توضیحات کامل داده می شود ، اما اگر داروی تزریقی نیاز باشد، سوپروایزر مسئول به دپارتمان دارویی اطلاعات داده می شود که با توجه با ثبت سامانه دارویی توسط پزشک معالج روند پیگیری گرفتن داروها و مشاوره های دارویی به ایشان داده شود. همزمان با تهیه داروها تیم پرستاری توسط سوپروایزر مسئول اطلاع رسانی و چیدمان نیرو پرستاری انجام تا خدمات پرستاری نیز با حضور بر بالین بیمار انجام شود. پرستار بالین بیمار در هر گونه خدمات سرپایی و بستری بلند مدت باید تمامی اقدامات درمانی را برای تیم درمانی گزارش نماید.

ویزیت پزشک کرونا در منزل

اگر به کرونا مبتلا شده اید یا مراقب بستگان مبتلا به کرونا هستید، برای سلامتی خود و اطرافیان بهتر است در خانه بمانید و از خدمات پزشکی در منزل استفاده کنید. اقداماتی محافظتی از قبیل: ماندن بیمار در یک اتاق جداگانه، داشتن ماسک و شستن دست و رعایت فاصله حداقل دو متر با سایرین، داشتن تهویه مناسب در اتاق بیمار و فضاهای مشترک قبل از ویزیت پزشک در منزل ضروری است.

بنابراین هوای تازه را تا آنجا که ممکن است قبل از حضور پزشک متخصص عفونی یا داخلی در منزل وارد خانه خودتان کرده و در صورت نیاز به مشاوره رایگان یا ویزیت آنلاین پزشک در منزل با ما تماس بگیرید.

 

  • اشتراک گذاری:

دیدگاه خود را درج کنید